273854-2021 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Maribor: Motorna vozila
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup električnega pometalnega stroja (razpis Eko sklada 68SUB-KV19) - ponovitev postopka
Referenčna številka dokumenta: 41001-828/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
34100000 Motorna vozila
II.1.4.
Kratek opis
Nakup električnega pometalnega stroja (razpis Eko sklada 68SUB-KV19) - ponovitev postopka.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
34144430 Vozila za čiščenje cest
II.2.4.
Opis javnega naročila