Izdelava projektne dokumentacije za kopališče Vevče
Referenčna številka dokumenta: 430-3172/2019-54
II.1.2.
Glavna koda CPV 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe
Predmet javnega naročila je Izdelava projektne dokumentacije IZP, DGD, PZI ter vodenje projekta za projekt kopališče Vevče. To javno naročilo se je izvedlo po zaključenem projektnem natečaju številka JN004123/2019-I01.