293627-2021 - Javni razpisSlovenija-Krško: Storitve cestnega prevoza
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Opravljanje prevozov v občini Krško v šolskem letu 2021/2022
Referenčna številka dokumenta: JNV-DD-0002/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
60100000 Storitve cestnega prevoza
II.1.4.
Kratek opis
Opravljanje prevozov v občini Krško v šolskem letu 2021/2022.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za največje število sklopov: 9
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 9
II.2.
Opis
II.2.1.
Prevozi učencev v osnovno šolo Adama Bohoriča Brestanica
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Prevozi učencev v osnovno šolo Adama Bohoriča Brestanica.
Prevozi učencev v osnovno šolo Podbočje
Št. sklopa: 2
Prevozi učencev v osnovno šolo Podbočje.
Prevozi učencev v osnovno šolo Raka
Št. sklopa: 3
Prevozi učencev v osnovno šolo Raka.
Prevozi učencev v osnovno šolo Leskovec pri Krškem
Št. sklopa: 4
Prevozi učencev v osnovno šolo Leskovec pri Krškem.
Prevozi učencev v osnovno šolo Jurija Dalmatina Krško
Št. sklopa: 5
Prevozi učencev v osnovno šolo Jurij Dalmatina Krško.
Prevozi učencev v osnovno šolo Koprivnica
Št. sklopa: 6
Prevozi učencev v osnovno šolo Koprivnica.
Prevozi učencev v osnovo šolo XIV. divizije Senovo
Št. sklopa: 7
Prevozi učencev v osnovo šolo XIV. divizije Senovo.
Prevoz učencev v OŠ Leskovec pri Krškem in OŠ Veliki Podlog iz naselij Kerinov grm, Straža pri Raki in Loke
Št. sklopa: 8
Prevoz učencev v OŠ Leskovec pri Krškem in OŠ Veliki Podlog iz naselij Kerinov grm, Straža pri Raki in Loke.
Mestni prevoz
Št. sklopa: 9
Mestni prevoz.