293809-2025 - Rezultati
Slovenija – Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet – NAKUP AVTOBUSA NA ELEKTRIČNI POGON ZA NAMEN IZVAJANJA JAVNEGA POTNIŠKEGA PROMETA
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: NAKUP AVTOBUSA NA ELEKTRIČNI POGON ZA NAMEN IZVAJANJA JAVNEGA POTNIŠKEGA PROMETA
Opis: NAKUP AVTOBUSA NA ELEKTRIČNI POGON ZA NAMEN IZVAJANJA JAVNEGA POTNIŠKEGA PROMETA
Notranji identifikator: JN-52117
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34000000 Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 286620