298652-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
Obvestilo o oddaji naročila
Gradnje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Komunalna in prometna ureditev Črnovaške ceste
Referenčna številka dokumenta: JHL-7/21
II.1.2.
Glavna koda CPV
45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je komunalna in prometna ureditev Črnovaške ceste.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je rekonstrukcija ceste, ureditev pločnikov in kolesarske steze ter gradnja vakumske fekalne kanalizacije in vodovoda v naselju Črna vas v Mestni občini Ljubljana.