298926-2019 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Prevzem in obdelava komunalne odpadne embalaže in odpadnih nagrobnih sveč za sklope A2, B2, C1, C2, C3 in C4
Referenčna številka dokumenta: 430-104/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
II.1.4.
Kratek opis
Prevzem in obdelava komunalne odpadne embalaže in odpadnih nagrobnih sveč za sklope A2, B2, C1, C2, C3 in C4.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Prevzem in obdelava ONS iz območja A
Št. sklopa: A2
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
II.2.4.
Opis javnega naročila
— Območje A (obsega 80 občin, njihove IJS in 1 upravljavca pokopališča):
— Pomurska statistična regija;
— Podravska statistična regija;
— Koroška statistična regija;
Prevzem in obdelava ONS iz območja B
Št. sklopa: B2
— Območje B (obsega 61 občin, njihove IJS):
— Savinjska statistična regija
— Zasavska statistična regija
— Posavska statistična regija
— Statistična regija jugovzhodna Slovenija
Prevzem in obdelava KOE iz obalno-kraške, primorsko-notranjske in dela osrednjeslovenske statistične regije
Št. sklopa: C1
Prevzem in obdelava KOE iz obalno-kraške, primorsko-notranjske in dela osrednjeslovenske statistične regije.
Prevzem in obdelava KOE iz gorenjske in goriške statistične regije
Št. sklopa: C2
Prevzem in obdelava KOE iz gorenjske in goriške statistične regije.
Prevzem in obdelava KOE iz dela osrednjeslovenske in primorsko-notranjske statistične regije
Št. sklopa: C3
Prevzem in obdelava KOE iz dela osrednjeslovenske in primorsko-notranjske statistične regije.
Prevzem in obdelava KOE iz dela osrednjeslovenske statistične regije
Št. sklopa: C4
Prevzem in obdelava KOE iz dela osrednjeslovenske statistične regije.