301451-2023 - RezultatiSlovenija-Ankaran: Medicinska oprema
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava medicinskih pripomočkov za delo v operacijski dvorani
Referenčna številka dokumenta: JN 16-2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
33100000 Medicinska oprema
II.1.4.
Kratek opis
Dobava medicinskih pripomočkov za delo
v operacijski dvorani
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
dvokomponenten acelularen kolagenski gel
Št. sklopa: 2
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
grelne blazine
Št. sklopa: 3
sistem za izsesavanje in filtriranje kirurškega dima
Št. sklopa: 4
UZ kostni skalpel
Št. sklopa: 5
antiadhezijski gel za zmanjševanje stopnje brazgotinjenja
Št. sklopa: 6
bipolarna pinceta
Št. sklopa: 7
set za intraoperativno zbiranje krvi
Št. sklopa: 8
set za merjenje arterijskega tlaka
Št. sklopa: 9
elektrode za neuromonitoring
Št. sklopa: 10