302043-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Programski paketi in informacijski sistemi
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup in podpora licenc IBM Maximo
Referenčna številka dokumenta: 4300-9/2021; ODLICMAX-5/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
II.1.4.
Kratek opis
Nakup in podpora licenc IBM Maximo.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
48780000 Programski paket za upravljanje sistema, shranjevanja in vsebine
II.2.4.
Opis javnega naročila