309148-2017 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Material za gradnjo
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Drobno tirni material 2017.
Referenčna številka dokumenta: 34/2017/20
II.1.2.
Glavna koda CPV
44110000 Material za gradnjo
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila