314108-2020 - RezultatiSlovenija-Koper: Storitve v zvezi z odpadki
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Prevzem mulja iz CČN Koper za leto 2020« (do 31.1.2021)
Referenčna številka dokumenta: Št. javnega naročila: 10-JN-S/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
II.1.4.
Kratek opis
Izvajanje storitev Prevzem mulja iz CČN Koper.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila