315987-2026 - Rezultati
Slovenija – Programski paket za upravljanje licenc – Zakup licenc za program NESSUS
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Zakup licenc za program NESSUS
Opis: Predmet javnega naročila je zakup licenc za program NESSUS. Predmet javnega naročila je podrobneje opredeljen v Specifikaciji zahtev naročnika.
Notranji identifikator: JN-70397
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48218000 Programski paket za upravljanje licenc
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 459584