31696-2020 - RezultatiSlovenija-Celje: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izdelava računalniškega simulatorja za usposabljanje nadzornikov prometa v regionalnih nadzornih centrih
Referenčna številka dokumenta: 000244/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
II.1.4.
Kratek opis
Izdelava računalniškega simulatorja za usposabljanje nadzornikov prometa v regionalnih nadzornih centrih.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
72210000 Storitve programiranja paketne programske opreme
II.2.4.
Opis javnega naročila