31748-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15811100 Kruh
II.2.4.
Opis javnega naročila
Kruh in pekovsko pecivo.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 13
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Konzervirana zelenjava in sadje.
Št. sklopa: 14
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15897200 Živila v pločevinkah
Razna živila
Št. sklopa: 15
15800000 Razna živila
Razna živila.
Dietna prehrana ostala
Št. sklopa: 17
15800000 Razna živila, 15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Dietna prehrana ostala.