See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav za potrebe Univerza v Ljubljani Medicinska fakulteta
Opis: Predmet javnega naročila je vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav za potrebe Univerza v Ljubljani Medicinska fakulteta s sukcesivno izvedbo in za obdobje 48 mesecev
Notranji identifikator: 401-17/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Fiocchetti scientific
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Fiocchetti scientific
Notranji identifikator: 289943
Dodatna klasifikacija (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Sklop: LOT-0002
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Smeg s.p.a
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Smeg s.p.a
Notranji identifikator: 289944
Sklop: LOT-0003
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Mmm group
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Mmm group
Notranji identifikator: 289945
Sklop: LOT-0004
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Evoqua water technologies
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Evoqua water technologies
Notranji identifikator: 289946
Sklop: LOT-0005
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Systec
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Systec
Notranji identifikator: 289947
Sklop: LOT-0006
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Memmert
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Memmert
Notranji identifikator: 289948
Sklop: LOT-0007
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Stirling ultracold
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Stirling ultracold
Notranji identifikator: 289949
Sklop: LOT-0008
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Thermo
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Thermo
Notranji identifikator: 289950
Sklop: LOT-0009
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Angelantoni
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Angelantoni
Notranji identifikator: 289951
Sklop: LOT-0010
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Tuttnauer
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Tuttnauer
Notranji identifikator: 289952
Sklop: LOT-0011
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Binder
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Binder
Notranji identifikator: 289953
Sklop: LOT-0012
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Kotterman
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Kotterman
Notranji identifikator: 289954
Sklop: LOT-0013
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Liebherr
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Liebherr
Notranji identifikator: 289955
Sklop: LOT-0014
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Panasonic
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Panasonic
Notranji identifikator: 289956
Sklop: LOT-0015
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Lth
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Lth
Notranji identifikator: 289957
Sklop: LOT-0016
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Sanyo
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Sanyo
Notranji identifikator: 289958
Sklop: LOT-0017
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Snijders
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Snijders
Notranji identifikator: 289959
Sklop: LOT-0018
Naslov: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Lth in Semlab
Opis: Vzdrževanje hladilnih, zamrzovalnih in drugih naprav proizvajalca Lth in Semlab
Notranji identifikator: 289960