321208-2022 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Laboratorijsko pohištvo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
DOBAVA LABORATORIJSKE OPREME (PONOVITEV)
II.1.2.
Glavna koda CPV
39180000 Laboratorijsko pohištvo
II.1.4.
Kratek opis
Javno naročilo zajema dobavo in montažo laboratorijske opreme za novi objekt Biotehnološko stičišče Nacionalnega inštituta za biologijo, ki je v gradnji.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Tipska laboratorijska oprema
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet sklopa je dobava tipske laboratorijske opreme, skladno z zahtevami naročnika.
Hladne komore
Št. sklopa: 2
Predmet sklopa je dobava hladnih komor, skladno z zahtevami naročnika.
Termoregulacijske komore
Št. sklopa: 3
Predmet sklopa je dobava termoregulacijskih komor, skladno z zahtevami naročnika.
Omara za shranjevanje organskega materiala
Št. sklopa: 4
Predmet sklopa je dobava omare za shranjevanje organskega materiala, skladno z zahtevami naročnika.
Laboratorijski stoli
Št. sklopa: 5
Predmet sklopa je dobava laboratorijski stolov, skladno z zahtevami naročnika
UV svetilke
Št. sklopa: 6
39100000 Pohištvo
Predmet sklop je dobava UV svetilk, skladno z zahtevami naročnika.