See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Opis: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Notranji identifikator: JN-40967
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0002
Naslov: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Opis: PREDPRIPRAVLJENI IZDELKI
Dodatna klasifikacija (cpv): 15895000 Izdelki hitre prehrane, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0003
Naslov: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Opis: SVEŽE MLADO GOVEJE MESO
Dodatna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Sklop: LOT-0004
Naslov: TELEČJE, SVINJSKO MESO IN OSTALI MESNI IZDELKI
Opis: TELEČJE, SVINJSKO MESO IN OSTALI MESNI IZDELKI
Sklop: LOT-0005
Naslov: BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Opis: BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Sklop: LOT-0006
Naslov: PERUTNINA
Opis: PERUTNINA
Dodatna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi, 15112000 Perutnina
Sklop: LOT-0007
Naslov: RIBE
Opis: RIBE
Dodatna klasifikacija (cpv): 15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
Sklop: LOT-0008
Naslov: JAJCA
Opis: JAJCA
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0009
Naslov: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Opis: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Dodatna klasifikacija (cpv): 15330000 Predelano sadje in vrtnine
Sklop: LOT-0010
Naslov: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE, OREŠKI IN SEMENA
Opis: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE, OREŠKI IN SEMENA
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0011
Naslov: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Opis: EKO SADJE IN EKO ZELENJAVA
Sklop: LOT-0012
Naslov: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Opis: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Sklop: LOT-0013
Naslov: SOKOVI, VODA, SADNO - ŽITNE REZINE
Opis: SOKOVI, VODA, SADNO - ŽITNE REZINE
Dodatna klasifikacija (cpv): 15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sklop: LOT-0014
Naslov: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Opis: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Sklop: LOT-0015
Naslov: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Opis: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: LOT-0016
Naslov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Opis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Dodatna klasifikacija (cpv): 15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0017
Naslov: BIO KRUH IN BIO PEKOVSKO PECIVO
Opis: BIO KRUH IN BIO PEKOVSKO PECIVO
Sklop: LOT-0018
Naslov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO BREZ ADITIVOV
Opis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO BREZ ADITIVOV
Sklop: LOT-0019
Naslov: SLADKO PECIVO
Opis: SLADKO PECIVO
Dodatna klasifikacija (cpv): 15812000 Pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0020
Naslov: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Opis: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Dodatna klasifikacija (cpv): 15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0021
Naslov: DIETNA ŽIVILA
Opis: DIETNA ŽIVILA
Dodatna klasifikacija (cpv): 15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Sklop: LOT-0022
Naslov: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Opis: EKOLOŠKA ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI