323105-2020 - RezultatiSlovenija-Sevnica: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Konvencionalna in ekološka živila
Referenčna številka dokumenta: JN VV 1/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Konvencionalna in ekološka živila za Osnovno šola Sava Kladnika Sevnica, za obdobje 2 let.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Mleko in mlečni izdelki.
Ekološko mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 2
Ekološko mleko in mlečni izdelki.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 3
15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Meso in mesni izdelki.
Ekološko meso in izdelki
Št. sklopa: 4
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Ekološko meso in izdelki.
Perutninsko meso in izdelki
Št. sklopa: 5
15112000 Perutnina
Perutninsko meso in izdelki.
Sveže sladkovodne ribe
Št. sklopa: 6
03311000 Ribe
Sveže sladkovodne ribe.
Morske zamrznjene ribe in morski sadeži
Št. sklopa: 7
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
Morske zamrznjene ribe in morski sadeži.
Sveže sadje, zelenjava in olupljen krompir
Št. sklopa: 8
03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji
Sveže sadje, zelenjava in olupljen krompir.
Suho sadje in zelenjava
Št. sklopa: 9
15332410 Suho sadje
Suho sadje in zelenjava.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 10
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjena zelenjava in sadje.
Sadno - žitne rezine
Št. sklopa: 11
15333000 Rastlinski stranski proizvodi
Sadno - žitne rezine.
Sadni sokovi, napitki in sirupi
Št. sklopa: 12
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi, 15982100 Koncentrirani sadni sokovi
Sadni sokovi, napitki in sirupi.
Zgoščeni sadni sokovi in sirupi za avtomat
Št. sklopa: 13
15321000 Sadni sokovi
Zgoščeni sadni sokovi in sirupi za avtomat.
Jušni koncentrati, dodatki in gostila
Št. sklopa: 14
15800000 Razna živila
Jušni koncentrati, dodatki in gostila.
Žita in mlevski izdelki
Št. sklopa: 15
03211000 Žita
Žita in mlevski izdelki.
Testenine
Št. sklopa: 16
15850000 Testenine
Testenine.
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 17
Zamrznjeni izdelki iz testa.
Kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 18
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15811100 Kruh
Kruh in pekovsko pecivo.
Ekološki kruh in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 19
Ekološki kruh in pekovsko pecivo.
Splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 20
Splošno prehrambeno blago.
Dietni izdelki
Št. sklopa: 21
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Dietni izdelki.
Ostala ekološko pridelana živila
Št. sklopa: 22
Ostala ekološko pridelana živila.