325749-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup zbiralnikov za odpadke
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Nakup zbiralnikov za odpadke.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Zbiralniki za ostre infektivne predmete, koda odpadka: 18 01 03*
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Zbiralniki za ostre infektivne predmete, koda odpadka: 18 01 03*.
Zbiralniki za infektivne odpadke - kartonski, koda odpadka: 18 01 03*
Št. sklopa: 2
Zbiralniki za infektivne odpadke - kartonski, koda odpadka: 18 01 03*.
Zbiralniki za infektivne odpadke, koda odpadka: 18 01 03*
Št. sklopa: 3
Zbiralniki za infektivne odpadke, koda odpadka: 18 01 03.*
Zbiralniki za ostre neinfektivne predmete; koda odpadka: 18 01 01
Št. sklopa: 4
Zbiralniki za ostre neinfektivne predmete; koda odpadka: 18 01 01.
Zbiralniki za odpadna zdravila; koda odpadka: 18 01 09
Št. sklopa: 5
Zbiralniki za odpadna zdravila; koda odpadka: 18 01 09.
Zbiralniki za patološke odpadke; koda odpadka: 18 01 02
Št. sklopa: 6
Zbiralniki za patološke odpadke; koda odpadka: 18 01 02.
Zbiralniki za citostatične odpadke; koda odpadka: 18 01 08*
Št. sklopa: 7
Zbiralniki za ostre infektivne predmete-prenosni
Št. sklopa: 8
Zbiralniki za ostre infektivne predmete-prenosni.
Zbiralniki za ostre infektivne predmete-NK
Št. sklopa: 9
Zbiralniki za ostre infektivne predmete-NK.