Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na zgoraj navedeni naslov
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje okolju prijaznih storitev čiščenja v objektih in izpostavah Azilnega doma, integracijskih hišah, objekta v Sežani ter stanovanja v Ljubljani
Referenčna številka dokumenta: 430-29/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV 90910000 Storitve čiščenja
II.1.4.
Kratek opis
Izvajanje okolju prijaznih storitev čiščenja v objektih in izpostavah Azilnega doma, integracijskih hišah, objekta v Sežani ter stanovanja v Ljubljani.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost Vrednost brez DDV: 531 741,70 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne