328610-2021 - Javni razpisSlovenija-Šmartno pri Litiji: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje šolskih prevozov v Občini Šmartno pri Litiji za obdobje 2021-2025
Referenčna številka dokumenta: 600-5/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
II.1.4.
Kratek opis
Izvajanje šolskih prevozov učencev OŠ Šmartno in OŠ Litija - Podružnica s prilagojenim programom.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 1 369 183,00 EUR
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Velika Štanga- Račica Gozd-Reka Štangarske Poljane Zavrstnik Šmartno in obratno
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Velika Štanga- Račica Gozd-Reka Štangarske Poljane Zavrstnik Šmartno in obratno.
Mala Štanga Velika Štanga (povezava s sklopom I) in obratno
Št. sklopa: 2
Mala Štanga Velika Štanga (povezava s sklopom I) in obratno.
Vintarjevec Šmartno in obratno
Št. sklopa: 3
Vintarjevec Šmartno in obratno.
Šmartno Vintarjevec Šmartno Gradiške Laze Cerovica
Št. sklopa: 4
Šmartno Vintarjevec Šmartno Gradiške Laze Cerovica.
Cerovica Gradiške Laze Šmartno in obratno
Št. sklopa: 5
Cerovica Gradiške Laze Šmartno in obratno.
Javorje - OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 8
Javorje - OŠ Šmartno in obratno.
Mamolj OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 9
Mamolj OŠ Šmartno in obratno.
Šmartno pri Litiji Velika Kostrevnica - Razbore Ježni Vrh - Obla Gorica Višnji Grm Velika Kostrevnica (PŠ Velika Kostrevnica) Šmartno pri Litiji
Št. sklopa: 10
Šmartno pri Litiji Velika Kostrevnica - Razbore Ježni Vrh - Obla Gorica Višnji Grm Velika Kostrevnica (PŠ Velika Kostrevnica) Šmartno pri Litiji.
Mala Kostrevnica (novo naselje) OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 11
Mala Kostrevnica (novo naselje) OŠ Šmartno in obratno.
Dolgo Brdo Bukovica Jablaniške Laze OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 12
Dolgo Brdo Bukovica Jablaniške Laze OŠ Šmartno in obratno.
Gozd Reka (Gozd Reka 15) Gozd Reka (Vidic, Marn) Gozd Reka (postaja Štrus) - PŠ Štangarske Poljane Volčja Jama Ščit - Jastrebnik PŠ Štangarske Poljane- OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 13
Gozd Reka (Gozd Reka 15) Gozd Reka (Vidic, Marn) Gozd Reka (postaja Štrus) - PŠ Štangarske Poljane Volčja Jama Ščit - Jastrebnik PŠ Štangarske Poljane- OŠ Šmartno in obratno.
Riharjevec Črni Potok (Grilovec) - OŠ Šmartno in obratno
Št. sklopa: 14
Riharjevec Črni Potok (Grilovec) - OŠ Šmartno in obratno.
OŠ Litija (PPP) Gozd Reka - Štangarske Poljane - Volčja Jama - Grmače OŠ Litija (PPP) in obratno
Št. sklopa: 15
OŠ Litija (PPP) Gozd Reka - Štangarske Poljane - Volčja Jama - Grmače OŠ Litija (PPP) in obratno.
OŠ Litija (PPP) - Jablaniške Laze -Mamolj OŠ Litija (PPP) in obratno
Št. sklopa: 16
OŠ Litija (PPP) - Jablaniške Laze -Mamolj OŠ Litija (PPP) in obratno.