2. Postopek
Postopek
Naslov: Vzdrževanje in nadgradnje Portala NIO
Opis: Vzdrževanje in nadgradnje Portala NIO
Notranji identifikator: ODNIO-13/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Dodatna klasifikacija (cpv): 72600000 Storitve računalniške podpore in svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 460900