331451-2021 - Javni razpisSlovenija-Maribor: Vozila za odpadke
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup komunalnih vozil
Referenčna številka dokumenta: JN-4189
II.1.2.
Glavna koda CPV
34144510 Vozila za odpadke
II.1.4.
Kratek opis
Nakup komunalnih vozil.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 s potisno ploščo za zbiranje odpadkov od gospodinjstev in iz industrije
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 s potisno ploščo za zbiranje odpadkov od gospodinjstev in iz industrije.
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 z rotirajočim bobnom za zbiranje bioloških odpadkov v urbanem zbirnem območju
Št. sklopa: 2
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 z rotirajočim bobnom za zbiranje bioloških odpadkov v urbanem zbirnem območju.
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 s potisno ploščo za zbiranje ločenih frakcij v urbanem zbirnem območju
Št. sklopa: 3
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3 s potisno ploščo za zbiranje ločenih frakcij v urbanem zbirnem območju.
Dvo osno komunalno vozilo - kategorije N3 s pogonom na stisnjen zemeljski plin in potisno ploščo za zbiranje LF v urbanem zbiranjem območju
Št. sklopa: 4
Dvo osno komunalno vozilo - kategorije N3 s pogonom na stisnjen zemeljski plin in potisno ploščo za zbiranje LF v urbanem zbiranjem območju.
Dvo osno komunalno vozilo - kategorije N3 s samonakladalno nadgradnjo za zbiranje odpadkov
Št. sklopa: 5
Dvo osno komunalno vozilo - kategorije N3 s samonakladalno nadgradnjo za zbiranje odpadkov.
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3, navlečni prekucnik z nakladalno roko
Št. sklopa: 6
34134000 Tovornjaki z odprtim kesonom in tovornjaki-prekucniki
Tri osno komunalno vozilo - kategorije N3, navlečni prekucnik z nakladalno roko.