2. Postopek
Postopek
Naslov: Nabava seizmološke merilne opreme za potresne opazovalnice
Opis: Predmet javnega naročila je nabava zajemalnih enot, seizmometrov, pospeškometrov, akcelerografov in seizmometer kablov za leti 2026 in 2027.
Notranji identifikator: JN-68120
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38293000 Seizmografska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 350026