Dobava in montaža tehnološke opreme za objekt Kazina
II.1.2.
Glavna koda CPV 32000000 Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema
II.1.4.
Kratek opis
Dobava in montaža tehnološke opreme za objekt Kazina.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti zasamo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Aktivna oprema velike dvorane in aktivna oprema kluba
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke, 32300000 Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike
II.2.4.
Opis javnega naročila
Aktivna oprema velike dvorane in aktivna oprema kluba.
Multimedijska oprema
Št. sklopa: 2
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 32300000 Televizijski in radijski sprejemniki in aparati za snemanje ali reprodukcijo zvoka ali slike
Multimedijska oprema.
Računalniška oprema
Št. sklopa: 3
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 30200000 Računalniška oprema in pribor
Računalniška oprema.
Aktivna oprema univerzalnega ožičenja
Št. sklopa: 4
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 32410000 Lokalno omrežje, 32420000 Oprema za omrežje
Aktivna oprema univerzalnega ožičenja.