3401-2018 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Tiskarske in distributerske storitve
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava in personalizacija EU KZZ
Referenčna številka dokumenta: 43000-PE IC KZZ-6-001/18-S
II.1.2.
Glavna koda CPV
79824000 Tiskarske in distributerske storitve
II.1.4.
Kratek opis
Dobava ali izdelava kartic ter izvajanje storitev, potrebnih za izdajanje in distribucijo evropske kartice zdravstvenega zavarovanja.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
— izdelava EU KZZ po naročnikovih specifikacijah in tehničnih specifikacijah EU KZZ,
— sprejemanje vhodnih podatkov od naročnika (spletni servis),
— personalizacija EU KZZ,
— izdelava in personalizacija spremnih tiskanih gradiv k EU KZZ (vključno s črtno kodo),
— kuvertiranje EU KZZ s spremnim dopisom in oddaja na Pošto Slovenije,
— oddajanje izhodnih podatkov naročniku (spletni servis),
— vodenje evidence, poročanje.