2. Postopek
Postopek
Naslov: Storitve projektiranja informacijskih rešitev za področje mednarodnih zdravstvenih zavarovanj
Opis: Predmet javnega naročila so storitve projektiranja informacijskih rešitev za področje mednarodnih zdravstvenih zavarovanj, v obdobju 36 mesecev od sklenitve pogodbe (predvidoma od 1. 7. 2025 do vključno 30. 6. 2028).
Notranji identifikator: IC-PRG-48-045/24-S
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72222200 Storitve načrtovanja informacijskih sistemov ali tehnologij
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 292948