342418-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje 3 let
Referenčna številka dokumenta: 430-1/2020/3
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje 3 let za naslednje končne uporabnike: zavod OŠ Ludvika Pliberška Maribor, zavod OŠ Angela Besednjaka Maribor in zavod OŠ Tabor I.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Pekovski izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15612500 Pekovski izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Pekovski izdelki.
Polnjeno pekovsko in slaščičarsko pecivo
Št. sklopa: 2
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15812000 Pecivo in slaščice
Polnjeno pekovsko in slaščičarsko pecivo.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 3
15500000 Mlečni izdelki, 15510000 Mleko in smetana
Mleko in mlečni izdelki.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 4
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15110000 Meso
Meso in mesni izdelki.
Perutnina in izdelki iz perutnine
Št. sklopa: 5
15112000 Perutnina, 15131500 Proizvodi iz perutnine
Perutnina in izdelki iz perutnine.
Ribe
Št. sklopa: 6
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
Ribe.
Sveža kokošja jajca
Št. sklopa: 7
03142500 Jajca
Sveža kokošja jajca.
Sveže sadje, zelenjava, suho sadje in oreščki
Št. sklopa: 8
03220000 Vrtnine, sadje in lupinarji, 03222000 Sadje in oreški, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sveže sadje, zelenjava, suho sadje in oreščki.
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 9
15311000 Zamrznjen krompir, 15331170 Zamrznjene vrtnine, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjena zelenjava in sadje.
Žita in žitni izdelki
Št. sklopa: 10
03211000 Žita, 15610000 Žitni mlevski izdelki
Žita in žitni izdelki.
Testenine in jušne zakuhe
Št. sklopa: 11
15850000 Testenine
Testenine in jušne zakuhe.
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 12
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Zamrznjeni izdelki iz testa.
Sokovi in sirupi
Št. sklopa: 13
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi, 15321000 Sadni sokovi
Sokovi in sirupi.
Razni prehrambeni izdelki
Št. sklopa: 14
15411000 Živalska ali rastlinska olja, 15800000 Razna živila, 15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki, 15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Razni prehrambeni izdelki.
Bio mleko in bio mlečni izdelki
Št. sklopa: 15
15500000 Mlečni izdelki
Bio mleko in bio mlečni izdelki.
Bio kruh in bio pekovski izdelki
Št. sklopa: 16
Bio kruh in bio pekovski izdelki.
Dietna živila
Št. sklopa: 17
15800000 Razna živila
Dietna živila.
Neživila
Št. sklopa: 18
39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane
Neživila.