345267-2023 - Javni razpis
See the notice on TED website
Slovenija-Krško: Storitve, povezane z gradbeništvom
Obvestilo o naročilu – gospodarske javne službe
Storitve
Pravna podlaga:
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvedba in vzdrževanje zaščitnih premazov med remontom 2024
Referenčna številka dokumenta
: Skl.117/23
II.1.2.
Glavna koda CPV
71500000 Storitve, povezane z gradbeništvom
II.1.4.
Kratek opis
Izvedba in vzdrževanje zaščitnih premazov na opremi, betonih in konstrukcijah v NEK med remontom 2024
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope
:
ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
50800000 Razne storitve popravila in vzdrževanja
II.2.4.
Opis javnega naročila