346614-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Različna oprema in potrebščine za pisarne
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava materiala za vzdrževanje v obdobju 2021-2024
Referenčna številka dokumenta: JN 1/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
30190000 Različna oprema in potrebščine za pisarne
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materialov za vzdrževanje, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Materiali za beljenje, barve, pomožna sredstva in orodja
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
44111400 Barve in stenske obloge, 44800000 Barve, laki in tesnilne mase
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materialov za beljenje, barve, pomožna sredstva in orodja, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Materiali za vodovod in centralno ogrevanje
Št. sklopa: 2
44100000 Material in pribor za gradnjo
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materialov za vodovod in centralno ogrevanje, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Elektro material
Št. sklopa: 3
31681410 Elektromaterial
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava elektro materiala, ki ga bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Mizarski material
Št. sklopa: 4
39265000 Kljukice in očesca
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava mizarskega materiala, ki ga bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Zidarski in keramični material
Št. sklopa: 5
44111000 Gradbeni materiali
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava zidarskega in keramičnega materiala, ki ga bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Kovinarski material (kovine, žice, olja, masti, kiti)
Št. sklopa: 6
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava kovinarskega materiala, ki ga bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Pritrdilni materiali (vijaki, matice, žičniki, podložke, držala)
Št. sklopa: 7
44190000 Razni gradbeni materiali
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava pritrdilnega materiala, ki ga bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Stekla in ogledala, steklarska dela
Št. sklopa: 8
14820000 Steklo
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava stekla in ogledal ter steklarskih del, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Materiali za delo, pripomočki, orodja, deli za orodja
Št. sklopa: 9
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materialov za delo, pripomočkov in orodij, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Okolju prijazna čistilna sredstva
Št. sklopa: 10
39831240 Čistila
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava čistilnih sredstev, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Okolju prijazna pralna sredstva
Št. sklopa: 11
39831200 Pralna sredstva
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava pralnih sredstev, ki jih bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.
Embalaža
Št. sklopa: 12
39310000 Oprema za pripravo in dostavo hrane
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava embalaže, ki jo bo naročnik potreboval v obdobju 36 mesecev, in sicer od 1.7.2021 do 30.6.2024.