348507-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sklenitev okvirnega sporazuma za pripravo dokumentacije za vložitev zahtevkov za uvedbo upravne komasacije in agromelioracije na komasacijskem območju za obdobje 3 let (2021/23)
Referenčna številka dokumenta: V_4/2021/S
II.1.2.
Glavna koda CPV
71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
II.1.4.
Kratek opis
Sklenitev okvirnega sporazuma za pripravo dokumentacije za vložitev zahtevkov za uvedbo upravne komasacije in agromelioracije na komasacijskem območju za obdobje 3 let (2021/23).
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
V_4/2021/S