350781-2021 - RezultatiSlovenija-Šempeter pri Gorici: Material za spenjanje, šivanje, ligature
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Šivalni material
Referenčna številka dokumenta: 200-9/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
33141120 Material za spenjanje, šivanje, ligature
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahajajo v programu go-soft pod šiframi razpisa:
JR1442-1, JR1442-2,JR1442-3,JR1442-4,JR1442-5,JR1442-6,JR1442-7,JR1442-8,JR1442-9,JR1442-10,JR1442-11,JR1442-12,JR1442-13,JR1442-14 in JR1442-15.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Šivalni mat.-Resorbilen Pleten hitror.
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-1.
Šivalni mat.-Neresorbilen Poliamid
Št. sklopa: 2
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-2.
Šivalni mat.-Resorbilen Pleten Triclosan
Št. sklopa: 3
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-3.
Šivalni mat.-Resorbilen Pleten
Št. sklopa: 4
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-4.
Šivalni mat.-Neresorb.Poliamid Plastika
Št. sklopa: 5
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-5.
Šivalni mat.-Neresorbilen Svila
Št. sklopa: 6
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-6.
Šivalni mat.-Ostalo
Št. sklopa: 7
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-7.
Šivalni mat.-Resorb.Monofilam.Triclosan;
Št. sklopa: 8
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-8.
Šivalni mat.-Resorbilen Pleten Oftalmo
Št. sklopa: 9
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-9.
Šivalni mat.-Neresorbilen Poliester
Št. sklopa: 10
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-10.
Šivalni mat.-Neresorb.Polipropilen Plast
Št. sklopa: 11
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-11.
Šivalni mat.-Resorbilen Monofilament
Št. sklopa: 12
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-12.
Št. sklopa: 13
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-13.
Šivalni mat.-Neresorbilen Polipropilen
Št. sklopa: 14
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-14.
Št. sklopa: 15
Predmet javnega naročila je dobava šivalnega materiala po sklopih in specifikacijah, kot se nahaja v programu go-soft pod šifro razpisa: JR1442-15.