353605-2023 - Javni razpisSlovenija-Maribor: Sistem za kontrolo dostopa
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava opreme za Outdoor park Pohorje Maribor
Referenčna številka dokumenta: JN-0038/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
42961100 Sistem za kontrolo dostopa
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava opreme za Outdoor park Pohorje Maribor. Podrobnejši opis javnega naročila je razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava gorskih go-kartov
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
37410000 Oprema za športe na prostem
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila v sklopu št. 1 je dobava gorskih go-kartov.
Dobava kartomatov in kontrolnih vstopnih vrat na žičnice
Št. sklopa: 2
Predmet javnega naročila v sklopu št. 2 je dobava kartomatov in kontrolnih vstopnih vrat na žičnice.
Dobava elektronskih Informacijskih tabel - LED zaslonov
Št. sklopa: 3
32351200 Zasloni
Predmet javnega naročila v sklopu št. 3 je dobava elektronskih Informacijskih tabel - LED zaslonov.