Dodatne informacije
Dodatne informacije:
Naročilo se izvaja v imenu in za račun naslednjih posameznih naročnikov:
2. Državna revizijska komisija za revizijo postopkov oddaje javnih naročil
5. Finančna uprava Republike Slovenije