358097-2022 - Javni razpisSlovenija-Šempeter pri Gorici: Ortopedski pripomočki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Endoproteze kolkov in kolen
Referenčna številka dokumenta: 200-14/2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
33183000 Ortopedski pripomočki
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava endoprotez kolkov in kolen po sklopih in specifikacijah predmeta JN kot se nahajajo v programu Go-Soft pod šiframi razpisa:
Sklop 1: Asimetrična TEP kolena, JR 1496-1
Sklop 2: Brezcementna TEP kolka, JR 1496-2
Sklop 3: Brezcemntna TEP kolka, JR 1496-3
Sklop 4: Brezcementna TEP kolka, JR 1496-4
Sklop 5: PEP kolka cementna trauma, JR 1496-5
Sklop 6: Revizijska endoproteza kolka, JR 1496-6
Sklop 7: Acetabularna revizija, JR 1496-7
Sklop 8: Kolenska totalna endoproteza, JR 1496-8
Sklop 9: Kolenska totalna endoproteza, JR 1496-9
Sklop 10: Parc.endoproteza kolena, JR 1496-10
Sklop 11: Brezcementna TEP kolka, JR 1496-11
Sklop 12: Anatomska TEP kolena, JR 1496-12.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Asimetrična TEP kolena
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33183200 Ortopedske proteze
II.2.4.
Opis javnega naročila
Brezcementna TEP kolka
Št. sklopa: 2
Brezcemntna TEP kolka
Št. sklopa: 3
Št. sklopa: 4
: Brezcementna TEP kolka
PEP kolka cementna trauma
Št. sklopa: 5
Revizijska endoproteza kolka
Št. sklopa: 6
Acetabularna revizija
Št. sklopa: 7
Kolenska totalna endoproteza
Št. sklopa: 8
Št. sklopa: 9
Parc.endoproteza kolena
Št. sklopa: 10
Št. sklopa: 11
Anatomska TEP kolena
Št. sklopa: 12