358265-2019 - Sprememba naročilaSlovenija-Ljubljana: Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
Obvestilo o spremembi
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nadgradnja in vzdrževanje informacijskega sistema za izračunavanje, obravnavo, izplačevanje in poročanje
Referenčna številka dokumenta: 4300-1/2017
II.1.2.
Glavna koda CPV
72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe
Predmet javnega naročila je izvedba storitev vzdrževanja in nadgradnje po naročilu obstoječih modulov informacijskega sistema in vzdrževanje ter nadgradnja njihove integracije z ostalimi moduli.