Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Gorenjska (SI042)
Država: Slovenija
Vrednost
Ocenjena vrednost brez DDV: 1 745 811,20 EUR