362304-2026 - Javni razpis
Slovenija – Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki – Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Opis: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Notranji identifikator: JN-74282
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis: Mleko in mlečni izdelki
Notranji identifikator: 464451
Dodatna klasifikacija (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: LOT-0002
Naslov: Eko mleko
Opis: Eko mleko
Notranji identifikator: 464452
Sklop: LOT-0003
Naslov: Eko mlečni izdelki
Opis: Eko mlečni izdelki
Notranji identifikator: 464453
Sklop: LOT-0004
Naslov: Meso – mesni izdelki
Opis: Meso – mesni izdelki
Notranji identifikator: 464454
Sklop: LOT-0005
Naslov: Eko meso
Opis: eko meso
Notranji identifikator: 464455
Sklop: LOT-0006
Naslov: Perutnina
Opis: perutnina
Notranji identifikator: 464456
Sklop: LOT-0007
Naslov: Ribe
Opis: ribe
Notranji identifikator: 464457
Sklop: LOT-0008
Naslov: Žita – mlevski izdelki
Opis: Žita – mlevski izdelki
Notranji identifikator: 464458
Sklop: LOT-0009
Naslov: Kruh – pekovska peciva
Opis: Kruh – pekovska peciva
Notranji identifikator: 464459
Sklop: LOT-0010
Naslov: Bio kruh
Opis: bio kruh
Notranji identifikator: 464460
Sklop: LOT-0011
Naslov: Sveža zelenjava – zimsko-letno
Opis: Sveža zelenjava – zimsko-letno
Notranji identifikator: 464461
Sklop: LOT-0012
Naslov: Eko sveža zelenjava
Opis: Eko sveža zelenjava
Notranji identifikator: 464462
Sklop: LOT-0013
Naslov: Zamrznjena zelenjava
Opis: Zamrznjena zelenjava
Notranji identifikator: 464463
Sklop: LOT-0014
Naslov: Konzervirana zelenjava
Opis: Konzervirana zelenjava
Notranji identifikator: 464464
Sklop: LOT-0015
Naslov: Sadje – zimsko-letno
Opis: Sadje – zimsko-letno
Notranji identifikator: 464465
Sklop: LOT-0016
Naslov: Eko sveže sadje
Opis: Eko sveže sadje
Notranji identifikator: 464466
Sklop: LOT-0017
Naslov: Konzervirano sadje
Opis: Konzervirano sadje
Notranji identifikator: 464467
Sklop: LOT-0018
Naslov: Zamrznjeno sadje
Opis: Zamrznjeno sadje
Notranji identifikator: 464468
Sklop: LOT-0019
Naslov: Sokovi_Nektarji
Opis: Sokovi_Nektarji
Notranji identifikator: 464469
Sklop: LOT-0020
Naslov: Jajca
Opis: Jajca
Notranji identifikator: 464470
Sklop: LOT-0021
Naslov: Eko jajca
Opis: Eko jajca
Notranji identifikator: 464471
Sklop: LOT-0022
Naslov: Olja
Opis: olja
Notranji identifikator: 464472
Sklop: LOT-0023
Naslov: Končni izdelki iz testa in krompirja
Opis: Končni izdelki iz testa in krompirja
Notranji identifikator: 464473
Sklop: LOT-0024
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis: Ostalo prehrambeno blago
Notranji identifikator: 464474