37201-2021 - RezultatiSlovenija-Koper: Podporne in pomožne prevozne storitve; storitve potovalnih agencij
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup letalskih vozovnic in organizacija namestitvenih aranžmajev za potrebe Univerze na Primorskem (okvirni sporazum)
II.1.2.
Glavna koda CPV
63000000 Podporne in pomožne prevozne storitve; storitve potovalnih agencij
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je storitev nakupa letalskih vozovnic in organizacija namestitvenih aranžmajev za potrebe naročnika Univerza na Primorskem Universita del Litorale.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
63500000 Storitve potovalnih agencij in organizatorjev potovanj ter storitve pomoči turistom
II.2.4.
Opis javnega naročila