372588-2023 - RezultatiSlovenija-Slovenj Gradec: Storitve popravila in vzdrževanja
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje del na podlagi Zakona o varstvu pred ionizirajočimi sevanji in jedrski varnosti za obdobje petih (5) let
Referenčna številka dokumenta: JN41/2022-P
II.1.2.
Glavna koda CPV
50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Izvajanje redne osebne dozimetrije in redno poročanje o rezultatih - naročniku in pristojnemu upravnemu organu (TLD obdelave)
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sistematično spremljanje obsevanosti pacientov z uporabo aplikacije (kot npr. ORQA), v katero so povezane RTG naprave
Št. sklopa: 2
Izvajanje pregledov virov ionizirajočega sevanja in redno poročanje naročniku ter pristojnemu upravnemu organu
Št. sklopa: 3
Organizacija seminarja in preizkusov znanja iz varstva pred ionizirajočimi sevanji
Št. sklopa: 4
Izvajanje drugih nalog predpisanih z Zakonom o varstvu pred ionizirajočimi sevanji in jedrski varnosti
Št. sklopa: 5