376421-2018 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup pralnih nepremočljivih podlog za inkontinentne paciente
Referenčna številka dokumenta: 845080105-050-18
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.1.4.
Kratek opis
Nakup pralnih nepremočljivih podlog za inkontinentne paciente.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 2
II.2.
Opis
II.2.1.
Pralna nepremočljiva podloga za inkontinentne paciente - velika
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Razvidno iz razpisne dokumentacije in priloženih prilog.
Pralna nepremočljiva podloga za inkontinentne paciente - mala
Št. sklopa: 2