37867-2023 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Elektrika
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup in dobava električne energije
Referenčna številka dokumenta: 279/2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
09310000 Elektrika
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila