Okvirni sporazum na področju gradbenih del za izgradnjo elektroenergetske infrastrukture
Referenčna številka dokumenta: 3-G/2017
II.1.2.
Glavna koda CPV 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
II.1.4.
Kratek opis
Gre za gradbena dela za izgradnjo elektroenergetske infrastrukture.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Gradbena dela na poziv
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45400000 Zaključna gradbena dela
II.2.4.
Opis javnega naročila
Gre za gradbena dela na poziv.
Manjša gradbena dela
Št. sklopa: 2
Gre za manjša gradbena dela.
Večja gradbena dela
Št. sklopa: 3
Gre za večja gradbena dela.