395702-2017 - Javni razpisSlovenija-Maribor: Proizvodi za medicinsko uporabo
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
6 – Medicinski potrošni material za rentgenologijo in angiografijo.
Referenčna številka dokumenta: 460-E-DeS-V1-6-605/17
II.1.2.
Glavna koda CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo - LA39
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je nabava medicinskega potrošnega materiala rentgenologijo in angiografijo.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
Vodilne žice
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
II.2.4.
Opis javnega naročila
Vodilne žice.
Diagnostični kateteri, katetri za trombolizo in vodilni katetri
Št. sklopa: 2
33141200 Katetri
Diagnostični kateteri, katetri za trombolizo in vodilni katetri.
Mikrokatetri in podporni katetri
Št. sklopa: 3
Mikrokatetri in podporni katetri.
Punkcijske igle/seti in biopsijske igle/seti
Št. sklopa: 4
33141320 Medicinske igle
Punkcijske igle/seti in biopsijske igle/seti.
Embolizacijska sredstva
Št. sklopa: 5
Embolizacijska sredstva.
Sistemi za aspiracijo, reentry in vena cava filtri
Št. sklopa: 6
Sistemi za aspiracijo, reentry in vena cava filtri.
Žilna uvajala
Št. sklopa: 7
Žilna uvajala.
Endoproteze
Št. sklopa: 8
Endoproteze.
Nefrostome in drenaže
Št. sklopa: 9
Nefrostome in drenaže.
Balonski kateteri
Št. sklopa: 10
33141210 Balonski katetri
Balonski kateteri.
Žilne opornice
Št. sklopa: 11
Žilne opornice.
Drobni material, kiti in brizge ter čepki
Št. sklopa: 12
Drobni material, kiti in brizge ter čepki.
Žilna zapirala, osnovni seti in indeflatorji
Št. sklopa: 13
Žilna zapirala, osnovni seti in indeflatorji.
Vodilni katetri nevro, reperfuzijski katetri in katetri za odstranjevanje strdkov
Št. sklopa: 14
Vodilni katetri nevro, reperfuzijski katetri in katetri za odstranjevanje strdkov.
Vodilne žice nevro
Št. sklopa: 15
Vodilne žice nevro.
Mikrokatetri nevro
Št. sklopa: 16
Mikrokatetri nevro.
Balonski katetri nevro in okluzijski katetri
Št. sklopa: 17
Balonski katetri nevro in okluzijski katetri.
Znotrajžilne opornice, stentretriever za kap in preusmerjevalci pretoka
Št. sklopa: 18
Znotrajžilne opornice, stentretriever za kap in preusmerjevalci pretoka.
Filtri in druge celebrane zaščite
Št. sklopa: 19
Filtri in druge celebrane zaščite.
Embolizacijske zanke nevro
Št. sklopa: 20
Embolizacijske zanke nevro.
Pomožni material povezan z embolizacijami in trombektomijo
Št. sklopa: 21
Pomožni material povezan z embolizacijami in trombektomijo.
Endoproteze in dilatacijski baloni
Št. sklopa: 22
Endoproteze in dilatacijski baloni.
Potrošni material za črpalko Penumbra Max – 100 %
Št. sklopa: 23
Potrošni material za črpalko Penumbra Max – 100 %.