400354-2023 - RezultatiSlovenija-Celje: Gradbena dela na avtocestah
Obvestilo o oddaji naročila
Gradnje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Priključek Dragomer na AC A1 Šentilj - Srmin, odsek 00520652 Brezovica - Vrhnika
Referenčna številka dokumenta: 000115/2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
45233110 Gradbena dela na avtocestah
II.1.4.
Kratek opis
Priključek Dragomer na AC A1 Šentilj - Srmin, odsek 00520652 Brezovica - Vrhnika.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila