Dobava nadomestnih delov ter vzdrževanje naprav in strojev za potrebe RCERO Ljubljana
Referenčna številka dokumenta: VKS-91/20
II.1.2.
Glavna koda CPV 34320000 Mehanski nadomestni deli, razen motorjev in njihovih delov
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava nadomestnih delov in vzdrževanje naprav in strojev za potrebe rednega vzdrževanja naprav in popravila v primeru nepredvidenih okvar in strojev MBO na RCERO Ljubljana.
Predmet javnega naročila je razdeljen na naslednje sklope:
Sklop 1: Bellmer Kufferath,
Sklop 2: Komptech,
Sklop 3: Steinert,
Sklop 4: Vecoplan.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Sklop 1: Bellmer Kufferath
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 42124000 Deli črpalk, kompresorjev, pogonskih strojev ali motorjev, 42140000 Deli menjalnikov, gonilnih in pogonskih elementov, 42400000 Oprema za dviganje in manipulacijo in njeni deli, 42419800 Deli transporterjev, 50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov, obnova polžastih gredi in redno ter kurativno vzdrževanje (Poz. 18 in Poz. 19 iz ponudbenega predračuna Sklop 1) po potrebi za polžaste stiskalnice s tehnološkimi oznakami 541S11, 541S21 in 640S31.
Sklop 2: Komptech
Št. sklopa: 2
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov ter servisiranje in vzdrževanje za stroje in opremo dobavljeno s strani proizvajalca Komptech. Potrebna olja in maziva za izvedbo servisov zagotovi naročnik, razen specialno motorno olje in hladilno sredstvo za pogonski motor Caterpilar v stroju TOPTURN X55 iz točke 163 in 164, sklopa 2.
Sklop 3: Steinert
Št. sklopa: 3
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov ter vzdrževanje za stroje in opremo dobavljeno s strani proizvajalca Steinert in Steinert Unisort.
Sklop 4: Vecoplan
Št. sklopa: 4
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov ter vzdrževanje za fini drobilec nadomestnega goriva proizvajalca Vecoplan tip VEZ 2500 T, s serijsko številko 14261 010 in tehnološko oznako 424Z70.