409267-2020 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Ljubljana: Jedrska, biološka, kemična in radiološka zaščitna oprema
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup dekontaminacijskih postaj
Referenčna številka dokumenta: MORS 231/2020-PSPb
II.1.2.
Glavna koda CPV
35113200 Jedrska, biološka, kemična in radiološka zaščitna oprema
II.1.4.
Kratek opis
Nakup 45 kompletov malih dekontaminacijskih postaj.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila