See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: DOBAVA OSTEOSINTETSKEGA MATERIALA IN MATERIALA ZA HRBTENIČNO KIRURGIJO za obdobje 4 let
Opis: DOBAVA OSTEOSINTETSKEGA MATERIALA IN MATERIALA ZA HRBTENIČNO KIRURGIJO za obdobje 4 let
Notranji identifikator: JN-75528
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 50.01.01.01 IMPLANTATI ZA MIDFACE
Opis: Dobava blaga iz sklopa
Notranji identifikator: 491973
Dodatna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Sklop: LOT-0002
Naslov: 50.01.01.02 IMPLANTATI ZA MIDFACE
Notranji identifikator: 492255
Sklop: LOT-0003
Naslov: 50.01.01.03 MF SISTEM 2MM
Notranji identifikator: 492256
Sklop: LOT-0004
Naslov: 50.01.01.04 PLOŠČE IZ TITANA ZA OSTEOSINTEZE NEUROKARNIUMA debeline 0,5 mm
Notranji identifikator: 492258
Sklop: LOT-0005
Naslov: 50.01.02.01 - Kanuliran veliki vijak, vsaj 7,5
Notranji identifikator: 492259
Sklop: LOT-0006
Naslov: 50.01.02.03 - Plošče za osteosintezo medenice 4,5mm z vijaki.
Notranji identifikator: 492260
Sklop: LOT-0007
Naslov: 50.01.02.04 - Plošče za osteosintezo medenice in acetabuluma, širine 3,5mm z vijaki
Notranji identifikator: 492262
Sklop: LOT-0008
Naslov: 50.01.02.04- Brezglavi kompresijski vijak različnih debelin
Notranji identifikator: 492264
Sklop: LOT-0009
Naslov: 50.01.03.01 - PLOŠČA DHS
Notranji identifikator: 492265
Sklop: LOT-0010
Naslov: 50.01.03.02 SISTEM za fiksacijo zloma vratu stegnenic
Notranji identifikator: 492267
Sklop: LOT-0011
Naslov: 50.01.03.03 - ŽEBELJ proximalni femoralni, lateralno vstopno mes
Notranji identifikator: 492268
Sklop: LOT-0012
Naslov: 50.01.03.04 - Intramedularni žebelj za osteosintezo proksimalne stegnenice s klino za osteoporotično kost
Notranji identifikator: 492271
Sklop: LOT-0013
Naslov: 50.01.03.06 - Zaklepno kompresijske plošče 4.5/5.0 in vijaki, za proksimalno stegnenico
Notranji identifikator: 492272
Sklop: LOT-0014
Naslov: 50.01.03.06.001 Sistem plošč namenjenih za oskrbo periprotetičnih zlomov
Opis: Dobava blaga izn sklopa
Notranji identifikator: 492273
Sklop: LOT-0015
Naslov: 50.01.03.07 - Femoralni žebelj retrogradni s kondilarno ploščo in antegradni z vstopiščem na velikem trohantru
Notranji identifikator: 492274
Sklop: LOT-0016
Naslov: 50.01.03.08 Stegnenica - Pritezni trakovi
Notranji identifikator: 492275
Sklop: LOT-0017
Naslov: 50.01.03.10 PRITEZNI KABLI
Notranji identifikator: 492276
Sklop: LOT-0018
Naslov: 50.01.03.11 RIA
Notranji identifikator: 492277
Sklop: LOT-0019
Naslov: 50.01.03.12 Sistem za artodezo kolena
Notranji identifikator: 492278
Sklop: LOT-0020
Naslov: 50.01.04.01- Plošče za proksimalno golenico in diafizo
Notranji identifikator: 492279
Sklop: LOT-0021
Naslov: 50.01.04.03- Plošče za pogačico in vijaki
Notranji identifikator: 492281
Sklop: LOT-0022
Naslov: 50.01.04.04-Intramedularni žebelj za osteosintezo golenice
Notranji identifikator: 492282
Sklop: LOT-0023
Naslov: 50.01.04.05- Plošče za distalno golenico
Notranji identifikator: 492283
Sklop: LOT-0024
Naslov: 50.01.05.01- GLEŽENJ- PLOŠČE za osteosintezo gležn
Notranji identifikator: 492284
Sklop: LOT-0025
Naslov: 50.01.05.02- STOPALO- Plošče za osteosintezo kosti stopal
Notranji identifikator: 492285
Sklop: LOT-0026
Naslov: 50.01.05.03 PLOŠČE za petnico
Notranji identifikator: 492286
Sklop: LOT-0027
Naslov: 50.01.05.04 STOPALO
Notranji identifikator: 492287
Sklop: LOT-0028
Naslov: 50.01.05.05 Sistem za fiksacijo TF sindezmoze
Notranji identifikator: 492288
Sklop: LOT-0029
Naslov: 50.01.05.06 Intramedularni žebelj za fibulo
Notranji identifikator: 492289
Sklop: LOT-0030
Naslov: 50.01.05.07 STOPALO-vijaki
Notranji identifikator: 492290
Sklop: LOT-0031
Naslov: 50.01.05.08 STOPALO-PLOŠČE IN VIJAKI ZA ARTRODEZE IN OSTEOTOMIJE SPREDNJEGA IN SREDNJEGA STOPALA, titan
Notranji identifikator: 492291
Sklop: LOT-0032
Naslov: 50.01.05.09 STOPALO-PLOŠČE IN VIJAKI ZA ARTRODEZE IN OSTEOTOMIJE ZADNJEGA STOPALA, titan
Notranji identifikator: 492292
Sklop: LOT-0033
Naslov: 50.01.05.10 STOPALO-VIJAKI IN POTROŠNI MATERIAL ZA MINIINVAZIVNE REKONSTRUKCIJSKE OPERACIJE NA SPREDNJEM, SREDNJEM IN ZADNJEM STOPALU
Notranji identifikator: 492293
Sklop: LOT-0034
Naslov: 50.01.05.11 STOPALO-VSADEK ZA ZUNAJSKLEPNO STABILIZACIJO SUBTALARNEGA SKLEPA
Notranji identifikator: 492294
Sklop: LOT-0035
Naslov: 50.01.05.12 Sistem za reinsercijo ahilove tetive na narastišče
Notranji identifikator: 492295
Sklop: LOT-0036
Naslov: 50.01.05.13 Sistem plošč za artrodezo skočnega sklepa
Notranji identifikator: 492296
Sklop: LOT-0037
Naslov: 50.01.05.14 Sponke za Akin osteotomije
Notranji identifikator: 492297
Sklop: LOT-0038
Naslov: 50.01.05.15 Brezvozelna PEEK sidra za indikacije v stopalu
Notranji identifikator: 492298
Sklop: LOT-0039
Naslov: 50.01.05.16 Biokompozitno sidro za gleženj
Notranji identifikator: 492299
Sklop: LOT-0040
Naslov: 50.01.06.01 RAMA IN NADLAHTNICA-Sistem za stabilizacijo akromioklavikularne sindezmoze.
Notranji identifikator: 492300
Sklop: LOT-0041
Naslov: 50.01.06.02 KLJUČNICA Plošče za osteosintezo ključnice
Notranji identifikator: 492301
Sklop: LOT-0042
Naslov: 50.01.06.03- NADLAHTNICA-PLOŠČE ZA OSTEOSINTEZO PROKSIMALNOE NADLAHTNIC
Notranji identifikator: 492302
Sklop: LOT-0043
Naslov: 50.01.06.04- NADLAHTNICA- INTRAMEDULARNI ŽEBELJ ZA ZLOME NADLAHTI
Notranji identifikator: 492303
Sklop: LOT-0044
Naslov: 50.01.06.05- NADLAHTNICA-PLOŠČE ZA OSTEOSINTEZO DISTALNE NADLAHTNICE
Notranji identifikator: 492304
Sklop: LOT-0045
Naslov: 50.01.07.01 - PODLAHT
Notranji identifikator: 492305
Sklop: LOT-0046
Naslov: 50.01.07.02- KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492306
Sklop: LOT-0047
Naslov: 50.01.07.03 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492308
Sklop: LOT-0048
Naslov: 50.01.07.04 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492309
Sklop: LOT-0049
Naslov: 50.01.07.05 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492310
Sklop: LOT-0050
Naslov: 50.01.07.06 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492311
Sklop: LOT-0051
Naslov: 50.01.07.07 KOMOLEC IN PODLAHT-RAZNO
Notranji identifikator: 492312
Sklop: LOT-0052
Naslov: 50.01.08.01 - DISTALNI RADIUS
Notranji identifikator: 492314
Sklop: LOT-0053
Naslov: 50.01.09.01 - ZAPESTJE
Notranji identifikator: 492315
Sklop: LOT-0054
Naslov: 50.01.09.02- ZAPESTJE-MINI SIRDA
Notranji identifikator: 492316
Sklop: LOT-0055
Naslov: 50.01.09.03- ZAPESTJE-SKLEPNI VSADKI
Notranji identifikator: 492317
Sklop: LOT-0056
Naslov: 50.01.10.01- DLANČNICE
Notranji identifikator: 492320
Sklop: LOT-0057
Naslov: 50.01.10.02 - DLANČNICE- MINI FIKSATOR
Notranji identifikator: 492321
Sklop: LOT-0058
Naslov: 50.01.10.03 - DLANČNICE- ENDOPROTEZE ZA MALE SKLEPE ROKE
Notranji identifikator: 492324
Sklop: LOT-0059
Naslov: 50.01.11.01-PRSTNICE
Notranji identifikator: 492325
Sklop: LOT-0060
Naslov: 50.01.11.02- PRSTNICE -RAZNO
Notranji identifikator: 492326
Sklop: LOT-0061
Naslov: 50.01.11.03- PRSTNICE -RAZNO
Notranji identifikator: 492328
Sklop: LOT-0062
Naslov: 50.01.12.01- Kirschner igle in žice
Notranji identifikator: 492329
Sklop: LOT-0063
Naslov: 50.01.13.01- Žice in pripadajoče končne kapice
Notranji identifikator: 492330
Sklop: LOT-0064
Naslov: 50.02.01.01- Sintetični kostni nadomestki
Notranji identifikator: 492331
Sklop: LOT-0065
Naslov: 50.02.01.02- Sintetični kostni nadomestki
Notranji identifikator: 492332
Sklop: LOT-0066
Naslov: 50.02.01.03- Sintetični kostni nadomestki
Notranji identifikator: 492333
Sklop: LOT-0067
Naslov: 50.02.01.04- Sintetični kostni nadomestki
Notranji identifikator: 492334
Sklop: LOT-0068
Naslov: 50.03.01.01 - BIO INTERFERNČNI VIJAKI Z GLAVO
Notranji identifikator: 492335
Sklop: LOT-0069
Naslov: 50.03.01.02 - BIO INTERFERENČNI VIJAKI BREZ GLAVE
Notranji identifikator: 492336
Sklop: LOT-0070
Naslov: 50.03.01.03 - INTERFERENČNI VIJAKI BREZ GLAVE, TITAN
Notranji identifikator: 492337
Sklop: LOT-0071
Naslov: 50.03.01.04 -INTERFERENČNI VIJAKI Z GLAVO, TITAN
Notranji identifikator: 492338
Sklop: LOT-0072
Naslov: 50.03.01.05 - BIO KOMPRESIJSKI VIJAKI
Notranji identifikator: 492339
Sklop: LOT-0073
Naslov: 50.03.02.02 -Artroskopski material
Notranji identifikator: 492340
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 492345
Sklop: LOT-0075
Naslov: 50.03.02.03 -Artroskopski material -SIDRA ( ALL -SUTURE)
Notranji identifikator: 492346
Sklop: LOT-0076
Naslov: 50.03.02.04 Artroskopski material -BREZŠIVNO SIDRO ZA RAMO
Notranji identifikator: 492378
Sklop: LOT-0077
Naslov: 50.03.02.05 Artroskopski material -BREZŠIVNO SIDRO ZA RAMO
Notranji identifikator: 492380
Sklop: LOT-0078
Naslov: 50.03.02.06 Artroskopski material -INŠTRUMENT ZA ŠIVANJE ROTATORNE MANŠETE
Notranji identifikator: 492381
Sklop: LOT-0079
Naslov: 50.03.02.07 SIDRA BREZVOZELNA Z RIBBONOM, SELF PUNCH
Notranji identifikator: 492382
Sklop: LOT-0080
Naslov: 50.03.03.01 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Notranji identifikator: 492383
Sklop: LOT-0081
Naslov: 50.03.03.02 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA ( ALL- SUTURE)
Notranji identifikator: 492398
Sklop: LOT-0082
Naslov: 50.03.03.03 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Notranji identifikator: 492399
Sklop: LOT-0083
Naslov: 50.03.03.04 -Artroskopski material -SET ZA ŠIV MENISKUSA
Notranji identifikator: 492400
Sklop: LOT-0084
Naslov: 50.03.04.01 Hibridni sistem za rekonstrukcijo sprednje križne vezi (ACL)
Notranji identifikator: 492402
Sklop: LOT-0085
Naslov: 50.03.04.02 REKONSTRUKCIJA ACL, PCL Z REVERZIBILNO ZANKO
Notranji identifikator: 492403
Sklop: LOT-0086
Naslov: 50.03.05.01 Sistem za rekonstrukcijo sprednje križne vezi z gumbi
Notranji identifikator: 492409
Sklop: LOT-0087
Naslov: 50.03.06.01 SISTEM za fiksacijo sprednje križne vezi z ohranitvijo vezi
Notranji identifikator: 492412
Sklop: LOT-0088
Naslov: 50.03.07.01 Artroskopski material- Kirurška nit
Notranji identifikator: 492413
Sklop: LOT-0089
Naslov: 50.03.08.01 Artroskopski material- ostalo
Opis: Dobaav blaga iz sklopa
Notranji identifikator: 492414
Sklop: LOT-0090
Naslov: 50.03.08.02 Artroskopski material- ostalo
Notranji identifikator: 492415
Sklop: LOT-0091
Naslov: 50.04.01.01 - VRATNA HRBTENICA- OSTEOSINTEZA-sprednji pristop
Notranji identifikator: 492416
Sklop: LOT-0092
Naslov: 50.04.01.02 - VRATNA HRBTENICA- implantati za podporo sprednje kolumne
Notranji identifikator: 492417
Sklop: LOT-0093
Notranji identifikator: 492418
Sklop: LOT-0094
Notranji identifikator: 492420
Sklop: LOT-0095
Notranji identifikator: 492421
Sklop: LOT-0096
Naslov: 50.04.01.03.- VRATNA HRBTENICA- zadnji pristop
Notranji identifikator: 492422
Sklop: LOT-0097
Naslov: 50.04.02.01 - Komplet za balonsko kifoplastiko
Notranji identifikator: 492424
Sklop: LOT-0098
Naslov: 50.04.02.02 - Komplet za vertebroplastiko
Notranji identifikator: 492425
Sklop: LOT-0099
Naslov: 50.04.02.03 - PRSNO LEDVENA HRBTENICA
Notranji identifikator: 492426
Sklop: LOT-0100
Naslov: 50.04.02.04-LEDVENE KOŠARICE
Notranji identifikator: 492430
Sklop: LOT-0101
Naslov: 50.04.02.05 PRSNO LEDVENA HRBTENICA - RADIOLUCENTNI SPINALNI IMPLANTI ZA ONKOLOŠKE BOLNIKE
Notranji identifikator: 492431
Sklop: LOT-0102
Naslov: 50.04.02.06- Ekspandibilna modularna kletka
Notranji identifikator: 492438
Sklop: LOT-0103
Naslov: 50.05.01.01 -Cevasti zunanji fiksator
Notranji identifikator: 492439
Sklop: LOT-0104
Naslov: 50.05.01.02-Obročasti zunanji fiksator
Notranji identifikator: 492440
Sklop: LOT-0105
Naslov: 50.05.01.03-Obročasti zunanji fiksator
Notranji identifikator: 492441