Vrsta javnega naročnika Regionalni ali lokalni organ
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava in montaža notranje in zunanje opreme ter opreme razdelilne kuhinje za Vrtec Senovo, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki ponovitev postopka
Referenčna številka dokumenta: 430-35/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
II.1.4.
Kratek opis
Dobava in montaža notranje in zunanje opreme ter opreme razdelilne kuhinje za Vrtec Senovo, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki ponovitev postopka.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava in montaža notranje opreme igralnic in ostalih prostorov
Dobava in montaža notranje opreme igralnic in ostalih prostorov.
Dobava in montaža zunanje opreme
Št. sklopa: 2
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 43325000 Oprema za parke in otroška igrišča
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava in montaža zunanje opreme.
Dobava in montaža razdelilne kuhinje
Št. sklopa: 3
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 39100000 Pohištvo, 39700000 Gospodinjski stroji in naprave
Dobava in montaža razdelilne kuhinje.