422493-2025 - Rezultati
Slovenija – Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov – Nakup okoljsko manj obremenjujoče računalniške opreme
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Nakup okoljsko manj obremenjujoče računalniške opreme
Opis: Nakup okoljsko manj obremenjujoče računalniške opreme, licenc, multifunkcijksih naprav in tonerjev
Notranji identifikator: JN-52356
Vrsta postopka: Omejeni postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30000000 Pisarniški in računski stroji, oprema in potrebščine, razen pohištva in programskih paketov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: Tonerji
Opis: Tonerji, bobni in ostala potrošna oprema vezana na multifunkcijske naprave in tiskalnike
Notranji identifikator: 296426
Dodatna klasifikacija (cpv): 30125000 Deli in pribor za fotokopirne stroje