425531-2017 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Vzdrževanje sistemske infrastrukture eZdravja (IKT eZdravja).
Referenčna številka dokumenta: 82K171017
II.1.2.
Glavna koda CPV
72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je vzdrževanje sistemske infrastrukture eZdravja (IKT eZdravja) za obdobje 36 mesecev.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
72600000 Storitve računalniške podpore in svetovanja
II.2.4.
Opis javnega naročila
V razpisni dokumentaciji.